O nas

Kim jesteśmy?

Jako ROAN Ship Chandler działamy od 1992 r. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam doskonale zapoznać się ze specyfiką branży jaką jest zaopatrzenie statków. Dzięki latom spędzonym na dostarczaniu produktów na statki, wiemy, czego potrzebują jednostki morskie oraz co zrobić, aby zapewnić im to szybko oraz unikając problemów, które napotyka konkurencja.

samochód, suwnica

Naszym celem jest ciągłe doskonalenie się w zakresie dostarczania produktów o wysokim standardzie w korzystnych cenach, z przyjazną, profesjonalną i efektywną obsługą klienta. Dbamy o bardzo szybki transport prowiantu oraz innych niezbędnych produktów załogom statków. Dostarczamy żywność i napoje wyłącznie najwyższej jakości, które odpowiadają standardom „high catering quality”. Przez bardzo ograniczony dostęp do służby zdrowia, niezwykle ważne jest bezpieczeństwo żywności. ROAN Ship Chandler jest w stanie je zagwarantować, co jest potwierdzone certyfikatem ISO 22000:2018 w zakresie zaopatrywanie statków w żywność: magazynowanie i transport produktów żywnościowych suchych, chłodzonych i mrożonych.

Współpracujemy z armatorami, przedsiębiorcami zarządzającymi flotami statków i firmami cateringowymi świadczącymi swoje usługi na statkach. Na zlecenie kapitanów czy też agentów morskich, realizujemy również pilne zamówienia statków stojących już w porcie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, respektując jego prośby oraz angażując się w każde złożone zamówienie.

Zobacz więcej

Oferta

Wyposażenie statków morskich

Jako dostawca okrętowy zapewniamy wyposażenie statków morskich. Dostarczamy prowiant, w tym także papierosy oraz alkohole w systemie duty free. Oferujemy tę usługę jako jedna z 3 firm w Polsce. Nasze usługi Ship Chandler obejmują zaopatrzenie statków także w wyposażenie techniczne oraz liny cumownicze i farby morskie. Nasza oferta stale się poszerza, aby spełnić oczekiwania klientów. Zapraszamy serdecznie do nas!

statek i samochód

Farby okrętowe

samochody

Usługi logistyczne

butelki w pudełku

Duty free stores

kartony, paleciaki

Wyposażenie techniczne

Zaufali nam

bulkship logo

trelawny logo

columbia logo

shipping logo

m cs logo

northerm logo

Wartości

"W ROAN głęboko wierzymy w długotrwałą współpracę opartą na skoordynowanych usługach, profesjonalizmie, doświadczeniu i konsekwentnym działaniu aby utrzymywać wysoką jakość usług, które oferujemy naszym klientom."


BOGDAN DYGUŚ

ZAŁOŻYCIEL ROAN
SHIP CHANDLER

ikona zatwierdzenia

Profesjonalizm


ikona zegara

Długotrwałe relacje


ikona ze strzałkami

Wysoka jakość
i bezpieczeństwo serwisu


Nasza wizja

Naszym celem jest ciągłe doskonalenie się w zakresie dostarczania produktów o wysokim standardzie w korzystnych cenach i krótkim czasie dostawy, z przyjaznym lecz profesjonalnym i efektywnym serwisem.

OD 1992 ROKU